preskoči na sadržaj
Osnovna škola Antuna Augustinčića Zaprešić
OnLine tečajevi Kontakti google Carnet učilica facebook
Obavijesti
RASPORED INDIVIDUALNIH INFORMACIJA

 

RASPORED INDIVIDUALNIH INFORMACIJA ZA RODITELJE

 

UČITELJ/ICA

A SMJENA-ujutro

B SMJENA-ujutro

Sandra Hanžek

Ponedjeljak u 17:00

Ponedjeljak u 10:45-11:30

Irena Rendulić

Ponedjeljak u 17:00

Ponedjeljak u 17:00

Branka Supina

Četvrtak u 08:55-09:40

Četvrtak u 17:00-17:45

Višnja Vid

Ponedjeljak u 17:00

 

Aleksandra Cirkveni

Ponedjeljak u 16:00

Ponedjeljak u 10:45-11:30

Darinka Horvat

Četvrtak u 09:50-10:35

Srijeda 15:00-15:45

Sanja Maričić

Utorak u 17:00

Utorak u 10:45-11:30

Gordana Lisac

Ponedjeljak u 18:00

Ponedjeljak u 18:00

Martina Kolarić

Srijeda u 16:00

Četvrtak u 09:50-10:35

Zvjezdana Kiš Herceg

Srijeda 16:50-17:35

Utorak 10:45-11:30

Snježana Brezan

Ponedjeljak u 7:00

Utorak u 10:45-11:30

Ines Kaleb

Srijeda 10:45-11:30

Srijeda u 17:00

Željka Božić

Utorak u 09:50-10:35

Ponedjeljak u 17 sati

Valentina Radman

Ponedjeljak u 17:45-18:25

Petak u 08:55-09:40

Dragana Kiš

Ponedjeljak u 17:00

Srijeda u 08:55-09:40

Katica Majnarić

Srijeda u 08:00-09:15

Četvrtak u 19:00

Biserka Piškor

Ponedjeljak u 17:00

Ponedjeljak u 10:50

Silva Šinko

Utorak u 18:00

Petak u 08:00-08:45

Irena Krauthacker Pavlić

Srijeda u 10:45-11:30

Utorak u 17:40-18:25

Milica Kostić

Srijeda u 16:15-17:00

Srijeda u 07:05-07:50

Dubravka Hlupić

Četvrtak 16:15-17:00

Četvrtak 07:10-07:55

Nataša Novosel

Ponedjeljak 17:00-17:45

Ponedjeljak 10:45-11:30

Amailija Gregurić

Ponedjeljak 17:00

Ponedjeljak 17:00

Martina Perić

Utorak 09:50-10:35

Četvrtak 17:40-18:25

Ivana Pleše

Četvrtak 09:50-10:35

Utorak 17:40-18:25

Ana Pilipović

Srijeda 09:50-10:35

Ponedjeljak 18:30

Višnjica Gradaščević

Četvrtak 19:20

Ponedjeljak  u 11:30

Kristina Kurnik

Srijeda 15:00-15:45

Petak 09:50-10:35

Eva Delač

Četvrtak u 18:30

Četvrtak 10:45

Gordana Pihler

Utorak  11:30-12:15

Četvrtak 18:30-19:15

Marija Matošević

Utorak 15:55-16:40

Srijeda 10.45-11:30

Nataša Kudek           

Utorak 18:30

Utorak 10:45-11:30

Sandra Crnčević

Utorak 18:30-19:15

Četvrtak 11:30-12:15

Josipa Marjanović

Ponedjeljak 09:50-10:35

Srijeda 18:30-19:15

Maja Kelčec

Četvrtak 10:45-11:30

Četvrtak 18:30-19:15

Jurica Radiković

Srijeda 08:55-09:40

Utorak 18:30-19:15

Nataša Milakara

Srijeda 10:45-11:30

Utorak 17:45-18:30

Vladimira Grgas

Utorak 09:50-10:35

Ponedjeljak 18:30-19:15

Martina Zbukvić Martinko

Srijeda 18:30

Četvrtak 11:30-12:15

Ivana Malus Tomorad

Srijeda 17:45

Srijeda 09:50-10:35

Tomislav Malkoč

Utorak 16:40

Srijeda 18:25

Vanda Motušić

Četvrtak 18:25

Petak 10:45-11:30

Maja Stanišić

Petak 07:30

Petak 11:30

RASPORED INDIVIDUALNIH INFORMACIJA ZA RODITELJE

 

 

UČITELJ/ICA

A SMJENA-ujutro

B SMJENA-ujutro

Ljiljana Vidiček Žiljak

Utorak 15:55-16:40

Srijeda 10:45-11:30

Nataša Mažar

Ponedjeljak u 10:45

Ponedjeljak u 17:45-18:25

Višnja Mrduljaš

Utorak 15:00-15:45

Petak 09:00-09:40

Katarina Kukec

Srijeda 10:45-11:30

Srijeda

Mirjana Ožbolt Blažević

Četvrtak 15:00-15:45

Utorak 15:00-15:45

Višnja Poropat Vujnovac

Četvrtak 09:50-10:35

Četvrtak 15:55-17:35

Renato Šintić

Ponedjeljak 11:35-12:20

Četvrtak 16:45-17:30

Kristina Gregurin

Srijeda 18:30-19:15

Ponedjeljak 11:35-12:20

Milena Perić

Utorak 08:55-09:40

Četvrtak 18:30-19:15

Dragana Grozdanić

Petak 10:45-11:30

Ponedjeljak 18:30-19:15

Tajana Medvid

Utorak 18:25

Ponedjeljak 10:45

Nina Gradiški

Srijeda 11.35-12:20

Ponedjeljak 15:55-16:40

Matea Gradaščević

Ponedjeljak u 08:00-08:45

Ponedjeljak u 18:00

Sanja Blažina

Ponedjeljak u 18:30

Četvrtak u 14:00

Ilija Nikolić

Petak 10:45-11:30

Srijeda 15:55-16:40

Marijana Košćak

Ponedjeljak 13:20-14:00

Utorak 09.50-10:35

Ana Juratović

Utorak 09:00-09.30

Utorak 14:10-14:45

Petra Orbanić

Utorak 15:55-16:40

Četvrtak 08:55-09:40

Saša Štimac

Utorak 14:50-15:45

Ponedjeljak 13:20-14:00

Josip Kišić

Srijeda 15:00-15:45

Srijeda 12:40

Kristina Repar

Utorak 10:45-11:30

 

 




preskoči na navigaciju